سلام به همه‌ی دوستان و خوانندگان عزیزم

حدود نه سال پیش یعنی در سیزدهم مرداد هزار و سیصد و هشتاد و پنج اولین نوشته‌ام را در وبلاگ سماموس (somamos.blogfa.com) نوشتم.

«سماموس نام بلندترین قله منطقه اشکورات رودسر است. نمادی از بزرگی، صلابت و تعالی. محلی‏ها بر این باورند که اگر تمامی برفهای سماموس آب شوند، قحطی خواهد آمد. از این رو سماموس، نماد زندگی است. در این عین بزرگی، زندگی را صدا می‏زند و شما را به سوی خود می‏خواند.

از اینکه وبلاگم به این نام خوانده شود و عزیز دیگری این نام را برای وبلاگ خود ننهاده، خوشحالیم، وصف ناپذیر است.

اطلاعات بیشتر در مورد سماموس را می‏توانید در ویکی‏ پدیا پیدا کنید.»

چند وقت پیش اتفاقات ناگواری برای بلاگفا افتاد. بخش مدیریت آن برای چند هفته در دسترس نبود. وقتی هم در دسترس قرار گرفت، اثری از نوشته‌های پیشین در آن نبود. غضه‌ی از دست دادن نوشته‌های پیشین که بخشی از خاطرات و زندگی‌ام بود مرا بسیار غمگین کرد.  اما کمی بعد، یکی از دوستان گفتند که نوشته‌ها برگشته‌اند و من از شنیدن آن بسیار خوشحال شدم.

در این مدت یعنی از زمانی که نوشته‌های پیشین نبودند تا برگشت آنها توسط دست‌اندرکاران بلاگفا، با چند تن از دوستان مشورت کردم و تصمیم گرفتم که وبلاگ را به مکان جدیدی منتقل کنم.

اینجا (www.bibalan.com)، مکان جدید وبلاگ سماموس خواهد بود از دست‌اندرکاران بلاگفا که در این مدت خدمات بسیار مناسب و البته رایگان ارائه دادند، صمیمانه سپاسگزارم و برای آنها موفقیت‌های روزافزون آرزومندم.

این سایت به لطف دوستان عزیزم، علیرضا اسماعیلی، مصطفی فرهادخانی و کامران عبدی راه‌اندازی شده است که از هر سهی این خوبان کمال تشکر را دارم.

گزیده:

ندارد

6+
Share